A0731 CALACATTA BRASIL
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A0731 |
| Color | GREY |
| Bundle | 1 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 9 |
| Length | 300cm / 118inch |
| Height | 185cm / 73inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2898kg |
| Block | A0731 |
| Color | GREY |
| Bundle | 2 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 8 |
| Length | 300cm / 118inch |
| Height | 185cm / 73inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2576kg |
| Block | A0731 |
| Color | GREY |
| Bundle | 3 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 7 |
| Length | 300cm / 118inch |
| Height | 185cm / 73inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2254kg |